ACM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED ŞİRKETİ
Ailesi Olarak

ACM TOPLULUĞU dünyanın en prestijli markalarını buluşturarak kamu kurum ve kuruluşlarının hizmetine sunar. ACM TOPLULUĞU olarak global markaların en önemli iş ortağı olarak çalışırız. Yaratıcı fikirlerin ticari ustalıkla birleşmesi ve teknolojiyi üst düzeyde kullanmaya odaklanmış bir ekip ruhu ile çalışırız. ACM TOPLULUĞU Ar-ge ve İnovasyon Merkezi tarafından belirlenen Endüstriyel ürünler, dayanıklı tüketim malları, temizlik, kişisel bakım sektörleri başta olmak üzere en değerli markaları biz taşırız. 


ACM DAYANIKLI TÜKETİM MALLARI LİMİTED ŞİRKETİ ‘ Kuruluşu

Kamu Kurumları Toplu Tedarik İhaleleri 

Kamu Kurumları Toplu Tedarik İhaleleri 

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Katalog Dairesi Başkanlığı 1 Nolu Genel Katalog Sözleşmesi

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Katalog Dairesi Başkanlığı 2 Nolu Genel Katalog Sözleşmesi

Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü Katalog Dairesi Başkanlığı 3 Nolu Genel Katalog Sözleşmesi

ACM MÜŞAVİRLİK PROJE YAPI VE İNŞAAT TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ
Ailesi Olarak

2006 ‘ dan beri yurtiçi ve yurtdışında 1,5 milyon m² kamu ve özel sektör mimari projede, otel, konut, kooperatif ve kültür merkezlerinin, altyapı, üstyapı, zemin ve duvar kaplamaları, mobilya ve 3D uygulamalarını başarıyla tamamlanmıştır.  Aynı zamanda ACM MÜŞAVİRLİK yurtiçinden temin ettiği temizlik ürünlerini tedarik ederek, kamu kurum ve kuruluşlarının hizmetine sunar.

ACM SAĞLIK TEKNOLOJİLERİ A.Ş.
Ailesi Olarak

Hijyen ve Dezenfeksiyon alanında Dünya standartları, ilgili yasa ve yönetmelik ve mevzuatlara uygun bir çalışma içerisinde olmayı, insan sağlığı ve çevreye duyarlı bir anlayışla çalışma ve üretim yapmayı hedefliyoruz. 

www.drhijyen.com adresimiz üzerinden yeni ürünlerimizi çok yakında sizlerin hizmetine sunmuş olacağız. 


Akroot

BEBENAR ANNE BEBEK SAĞLIK ÜRÜNLERİ LİMİTED ŞİRKETİ
Ailesi Olarak

‘’Anne Bebek Aşkına’’ sloganıyla çıktığımız bu yolda BEBENAR markasını global bir marka haline getirmek için çaba sarf ediyoruz. Yurtiçi ve dışından 300’ den fazla üretici-tedarikçi zincirinden özenle seçilen, günümüzde talep edilecek potansiyel ürünleri müşterilerimiz için araştırıyoruz. Kaliteli ürün seçimleri ile dünya çapında en ilginç ürünleri, beklentileri karşılayacak kalitede müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Herhangi bir ürünün mağazalarımızda satılabilmesi için bebenar.com kriterlerini sağlaması gerekiyor. bebenar.com kriterlerini geçmek de hiç kolay değil! Neden mi ? Çünkü bizlerinde tercih etmeyeceği hiçbir ürünü satışa koymuyoruz.

ONENAR GLOBAL BİLGİ TEKNOLOJİLERİ VE DIŞ TİCARET A.Ş.
Ailesi Olarak

Dış ticaret faaliyetlerine devam etmekteyiz. Yurt dışından tedarik edilen stoklu bir çok ürünü, iç pazardaki ürünler ile tamamlayıp kamu, kurum ve kuruluşlarının beğenisine sunmaya devam ediyoruz.