Türkiye ‘nin en büyük devlet pazarı olan Devlet Malzeme Ofisi Onaylı Türkiye Tedarikçileri arasında yer alan ACM PROJE 200 ‘ün üzerindeki ürün çeşidi ile uluslararası önemli markaların Tek Tedarikçisi konumundadır.

ACM PROJE şimdiye kadar +50.000 'e yaklaşan müşteri sayısı ile + BEŞ MİLYONDAN daha fazla ürünü zamanında devlet kurumlarına teslim etmiştir. ACM PROJE ile çalışan İş ortakları ; Profesyonel El Aletleri, Aksesuar Ürünleri, Dayanıklı Tüketim Ürünleri, Temizlik Ürünleri ve Kişisel Bakım Ürünleri başta olmak üzere Türkiye’ nin her yerinde devletin tüm kurum ve kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmet alımlarındaki en itibarlı pazarında yer sahibidir.

Devletin ihtiyacının daha hızlı karşılamak için, DMO Katalog satışlarının %100 ‘ünü E SATIŞ PORTALI üzerinden elektronik olarak gerçekleştirmektedir. İhtiyaç sahibi kurumlardan Devlet Malzeme Ofisi Genel Müdürlüğü’ ne sonrasında ise ACM PROJE ‘ ye iletilen toplu tedarik taleplerinin e-satış işlemleri merkez kadromuzdaki görev yapan; Bilge, Cesur ve Adanmış Profesyonel bir Ekip ile takip edilmektedir. Başarılı olmanın temelinde sevgi yatar. Bir işi severek yaptığınız zaman o alanda kendinizi geliştirmek ve başarılı olmak için çalışacağınız aşikardır.

Bizim farkımız; “ACM PROJE” ekibine dahil olan herkesin işini severek yapması ve kendi alanlarında gelişebilmek için çabalamasıdır.  ACM PROJE olarak sahip olduklarımızı daha güzel yarınlara ulaştırmak ve nesillerimizin refahı için geliştiriyoruz her işimizi. Emeğimizin bereketini arttırmak için, devletimiz ile ticari iş birliği yaparak, ülkemize katkıda bulunmaktır tek gayemiz. Biliriz ki, bu topraklar üzerinde yaşayan güzel insanlar için kurulan hayallerdir bunlar. ‘’İşte bu sorumluluk bilinci ile atıyoruz her adımımızı,’’ Tüm çalışmalarımızı, sosyal sorumluluğumuzu unutmadan memleketimize ve devletimize hizmet etmek için çabalıyoruz.

Uluslararası Kredi Derecelendirme kuruluşları tarafından ACM PROJE 'nin iç/dış kontrol sistem çalışmaları, ticari ahlaki davranış kuralları ve şirket yönergelerinin doğru şekilde uygulanıp/uygulanmadığı denetlemiştir. Piyasalar ve onlardan faydalanan işletmeler için kurumumuzun borç ödeme güçlerini ve borç ödemeye istekli olup/olmadığı ürün ve hizmet alımlarında ticari risk analizlerini, İş Geliştirme & Planlama uygulama kriterlerini değerlendirerek %99,9 olumlu görüş bildirerek kurumumuz AKREDİTE edilmiştir.


                                                                                       

                                                                 

                   

TESCİLLİ MARKALARIMIZ