Her adımı Planlıyoruz

ACM TOPLULUĞU dünyanın en prestijli markalarını buluşturarak kamu kurum ve kuruluşlarının hizmetine sunar. ACM TOPLULUĞU olarak global markaların en önemli iş ortağı olarak çalışırız. Yaratıcı fikirlerin ticari ustalıkla birleşmesi ve teknolojiyi üst düzeyde kullanmaya odaklanmış bir ekip ruhu ile çalışırız. ACM TOPLULUĞU Ar-ge ve İnovasyon Merkezi tarafından belirlenen Endüstriyel ürünler, dayanıklı tüketim malları, temizlik, kişisel bakım sektörleri başta olmak üzere en değerli markaları biz taşırız. ''Markaların Buluşması'' mottosuyla en iyi satış ve iş planlama stratejisini buluruz.

ACM TOPLULUĞU Türkiye 'nin her yerinden kamu kurum kuruluşlarının ihtiyaç duyduğu ürün ve hizmet alımlarındaki en itibarlı pazarında yer sahibidir.

Başarılı olmanın temelinde sevgi yatar. Bir işi severek yaptığınız zaman o alanda kendinizi geliştirmek ve başarılı olmak için çalışacağınız aşikardır. Bizim farkımız; “ACM TOPLULUĞU” ekibine dahil olan herkesin işini severek yapması ve kendi alanlarında gelişebilmek için çabalamasıdır. “İşimizi gerçekten severek yapıyoruz” sloganıyla çıktığımız bu yolda sevginin gücüne inanıyor ve müşteri memnuniyeti gözetiyoruz.