İnsan Kaynakları

ACM TOPLULUĞU insan kaynakları politikası; ''KIRMIZI ÇİZGİ'' 'mizdir.

İşe alım süreçlerini başarı ile tamamlayan yeni çalışma arkadaşlarımız, o andan itibaren, birer ''Bilge Cesur Savaşçı'' 'dır. Bu ünvana sahip olan tüm savaşçılardan, her alanda güçlü ve etkili bir liderlik sergilemeleri istenir.

Ekibe dahil olan savaşçılardan, ACM TOPLULUĞU 'nun DNA 'sını oluşturan tüm yapı birimleri içinde bağlayıcı ve tamamlayıcı olmaları istenir.

ACM TOPLULUĞU 'nun geleceğine katkı sağlayan, yüksek performanslı, gelişim odaklı, ekip olma ruhunu yansıtan tüm savaşçılardan yüksek bağlılık istenir. Mutlu, verimli, başarılı ve sağlıklı bir iş gücü oluşturulması istenir.

ACM TOPLULUĞU savaşçısına değer verir, söz hakkı tanır. Gelişimi için fırsatlar tanır, destek olur. Ekip olma ruhunu yansıtan, gelişim odaklı, bağlılığı yüksek, potansiyellerini ortaya koyma fırsatları bulduğu, her bir çalışanına değer yaratarak geleceğini garantiye alır.

Kurumsal Performans Yönetimi

ACM TOPLULUĞU Arge ve İnovasyon Merkezi ekibi tarafından iki yıllık çalışma sonucu tamamen yerli olarak geliştirilen iş yazılımı otomasyonu tüm kullanıcılara tanımlanmıştır. İş yazılımı entegrasyonu ile çalışanların performansını ölçebileceği günümüz teknolojilerine uygun, online İK portalı oluşturulmuştur.

Ücret Yönetimi

ACM TOPLULUĞU ücret sistemimizde her pozisyonun bir seviyesi bulunmaktadır. Bu nedenle kişiye göre değil, pozisyonun gerçekleştirdiği görevin kompleksitesi, sorumluluk alanı ve know-how gereksinimi temel alınarak gerçekleştirilen iş değerleme metodolojisine göre ücretlendirilme gerçekleştirilmektedir.

İşe Alım Yönetimi

ACM TOPLULUĞU için açık ilanlarımız KARİYER sayfamızdan yayınlanmaktadır. Siz de bu toplulukta yer almak istiyorsanız formu doldurarak başvuru yapabilirsiniz. Ayrıca kariyer.net üzerinden de açık ilanlarımıza başvuru yapabilirsiniz.

ACM Topluluğunda Yer Almak - Olanaklar

ACM TOPLULUĞU çalışma saatleri 09:00-18:00 olarak belirlenmiştir.

Sosyal Olanaklar

Pozisyon Özelinde Yüksek Maaş

Yüksek Prim

Ekstra İkramiyeler, Hediyeler

Dini Bayramlarda Maddi Destek, Gıda Desteği

Servis Hizmeti, Yol Yardımı

Araç Tahsisi

Teknoloji Paket Tahsisi (Cep Telefonu,Şirket Hattı, Taşınabilir Bilgisayar)

Her Bir Çalışanımıza Değer Katılması, Geleceğinin Garantiye Alınması

Manevi Olanaklar

ACM TOPLULUĞU çalışanlarına sağlıklı ve huzurlu iş ortamı sunar. İş ortamında çalışanların keyifli ve gülebilmesi, iş yerindeki mutluluğun sırlarından biri sayılmaktadır. Günde yaklaşık 8-10 saat geçirdiğimiz iş yerlerimizi çok daha keyifli hale getirmek için herkes çaba sarf eder. Samimiyet esastır. Çalışan pozisyonu özelinde alt-üst ilişkisi çerçevesinde saygı en önem verilen konudur.

Çalışanlar her sabah işe başlarken ilk günlerdeki heyecanı her zaman taşır.

ACM TOPLULUĞU çalışanları sabah alarm çaldığında oyalanmadan gider ve iş çıkış saati içinde devamlı saate bakmaz. Hiç kimseye - Neden Geç Geldin ? - Neden Erken Çıkıyorsun ? diye sorulmaz. Esnek çalışma söz konudur. Herkes işini bilir ve tüm çalışanlar Bilge, Cesur ve Profesyoneldir. Herkes eşittir. Her şeyden önce insandır.

ACM TOPLULUĞU çalışanlarına değer verir. Emeğinin karşılığını maddi olarak fazlasıyla alması gerektiğine inanır. Hiçbir suretle cezalandırma yoktur. Her zaman motive edilirler, ödüllendirilirler. Kişiler arasında uyum ve ahenk her zaman vardır.