Kişisel Bakım Ürünleri

Alt Kategoriler

BIOBLAS ANTİ STRESS ŞAMPUAN 360 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Saç Dökülmesine KarşıStresten Zayıflamış Saçlar içinANTI - STRESS ŞAMPUANStrese bağlı olarak saçlar etkilenir ve saç kayıpları görülmeye başlar. Vücudun dengeli çalışması ve saçın sağlıklı büyümesi için ihtiyacı olan mineraller ve vitaminler stres nedeniyle tüketilmektedir. Biotin saç sağlığı için en önemli vitaminlerden biridir. Saçların onarılmasını destekler, saç tellerinin güçlenmesine yardımcı olur.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik ..

BIOBLAS BOTANIC OILS ARGAN 360 ML (TÜM SAÇ TİPLERİ)

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Tüm Saç Tipleri İçinARGAN YAĞI ŞAMPUANI%100 Argan Yağı içeriği ile saçı derinlemesine besler.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik açıdan uygun bulunmuştur...

BIOBLAS BOTANIC OILS SARIMSAK 360 ML (TÜM SAÇ TİPLERİ)

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Tüm Saç Tipleri İçinSARIMSAK ŞAMPUANI - KokusuzSarımsağın doğal içeriği ve faydası %100 korunarak geliştirilmiştir. Sarımsak özü ve organik yağ içerikli serum ile saç dökülmesini engeller, saçın dayanıklılığını arttırır, saça parlaklık, ışıltı ve canlılık kazandırır.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik açıdan uygun bulunmuştur...

BIOBLAS BOTANICOILS ISIRGAN YAĞLI 360 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

İnce Telli Zayıf Saçlar İçinISIRGAN YAĞLI ŞAMPUANİçerdiği ısırgan yağı ile saç telini kalınlaştırır, gün boyu hacim ve dolgunluk sağlar.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik açıdan uygun bulunmuştur...

BIOBLAS ENERJİ KAFEIN+GINSENG ŞAMPUAN 360 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Saç Dökülmesine KarşıDökülmeye Eğilimli Zayıf ve Güçsüz Saçlar içinKAFEİN+GINSENG ŞAMPUANISaçlar için güçlü iki aktif olan Kafein ve Ginseng dökülmeye eğilimli zayıf ve güçsüz saçlara enerji verir. Saçın doğal direncini artırarak kaybettiği sağlıklı görünümü geri kazandırır. PARABEN,FTALAT,SLES ve SÜLFAT içermez.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir...

BIOBLAS HACİM KOLOJEN+KERATIN ŞAMPUAN 360 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Saç Dökülmelerine KarşıÇok İnce ve Hacimsiz Saçlar içinKOLAJEN+KERATIN ŞAMPUANIKolajen ve Keratin, çok ince ve hacimsiz saçları besler, saçtellerini kalınlaştırır. Çok ince ve hacimsiz saçları kalınlaştırır. Ekstra hacim ve dolgunluk sağlar. PARABEN,FTALAT,SLES ve SULFAT içermez.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak test edilmiştir...

BIOBLAS KEPEĞE KARŞI ETKİLİ 360 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Saç Dökülmelerine KarşıArındırıcı & Ferahlatıcı BakımKEPEĞE KARŞI ŞAMPUANZınc Pyriton&B6 Vitamini içeren kepeğe karşı özel olarak geliştirilmiş formül kepekte etkin bir şekilde savaşarak saçları kepekten arındırır. Saç derisinin koruyucu katmanını güçlendirerek doğal dengesini sağlar. Kepek saç derisinde kaşıntıya yol açar. Mentol saç derisi üzerinde rahatlatıcı, yatıştırıcı etkiye sahiptir. Kullanım sonrası ferahlık verir.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili oldu..

BIOBLAS SAĞLIKLI UZAMA ETKİLİ 360 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Saç Dökülmesine KarşıYavaş Uzayan Saçlar için Güçlendirici BakımSAĞLIKLI UZAMA ETKİLİ ŞAMPUANSaç uzaması vücut kimyasıyla bağlantılıdır. Sağlıklı bir saç için sağlıklı saç köklerine ihtiyaç vardır. Yavaş uzayan saçlara özel geliştirilen formülün içeriğindeki Sarmaşık yaprağı ekstresinden gelen Phytosterol ve bitkisel aktifler saç köklerini besleyerek, saçı güçlendirir sağlıklı uzamasını destekler.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği klinik olarak ..

BIOBLAS YAĞLANMAYA KARŞI 360 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Saç Dökülmelerine KarşıYağlı Saçlar için Arındırıcı BakımYAĞLANMAYA KARŞI ŞAMPUANYanlış beslenme, hormonal değişiklikler, hava kirliliği gibi etkenler saçın yağlanmasına sebum salgısının artmasına sebep olur. Aşırı yağlanma saç tellerinin zayıf ve hacimsiz görünmesine neden olur. B3 vitamini içeren özel formül saç derisindeki sebum salgısını dengeler fazla yağlanmayı engeller. Saçlar parlaklık ve hacim kazanır.PH değerinin saç derisine uyumlu olduğu dermatolojik olarak test edilmiştir.Bioblas’ın geliştirdiği patentli bitkisel kompleks B19, saç dökülmesine karşı etkili olduğu ve saçı beslediği ..

BIOXCIN BIOTIN ŞAMPUAN 300 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Biotin ŞampuanHer Yıkamada Yüksek Konsantrasyon Biotin YüklemesiBioxcin Biotin Şampuan yoğun saç dökülmesine engel olur, formülündeki vitaminler ve mineraller sayesinde saçlı deriyi besler ve saçların daha canlı, güçlü ve sağlıklı olmasını sağlar.Kuru Saçlar Yağlı Saçlar Stresle Dökülen Saçlar Normal SaçlarBioxcin Biotin Şampuan, düzenli kullanımla saç derinizi ve saçınızı temizler, korur ve nemlendirir. Biotin, yeni saç oluşumu için gerekli sağlıklı ortamı yaratır, saç miktarını arttırır ve saç köklerini besleyerek saç tellerini kalınlaştırır. İçeriğindeki vitaminler ve mineral..

BIOXCIN FORTE ŞAMPUAN TÜM SAÇLARA 300 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Bioxcin Forte ŞampuanBioxcin Forte Şampuan, yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur ve saçları güçlendirir.Bioxcin Forte Şampuan, yoğunlaştırılmış formülü sayesinde saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur ve saçları güçlendirir. İçeriğinde bulunan yoğunlaştırılmış vitaminler ve mineraller sayesinde saç ve saçlı deriyi besleyip saçların daha güçlendirir. Procyanidin ise saçları besleyip daha canlı ve sağlıklı olmasını sağlar. Saç dökülmesini engellemeye yardımcı olur.Kuru Saçlar Yağlı Saçlar Stresle Dökülen Saçlar Normal Saçlar..

BIOXCIN SİYAH SARIMSAK ŞAMPUAN 300 ML (TÜM SAÇ TİPLERİ)

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

Bioxcin Siyah Sarımsaklı ŞampuanBioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan içeriğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi* zengin aktifler birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar.Bioxcin Siyah Sarımsaklı Şampuan içeriğinde bulunan %100 siyah sarımsak ekstresi* zengin aktifler birden fazla etki yaparak saç için komple bakım sağlar; saça hacim, canlılık ve parlaklık katar.Kuru Saçlar Yağlı Saçlar Stresle Dökülen Saçlar Normal Saçlar..

RESTOREX İNCE TELLİ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN 500 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

İÇİNDEKİLERAqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Hedera Helix Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Glycerin, Parfum/Fragrance, Carbomer, Amodimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zinc Pyrithione, Glycol Distearate, Mel, Tetrasodium Edta, Trideceth-12, Cocamide Mea, Cetrimonium Chloride, Linalool, Methylchloroisothiazolinone, Niacinamide, Ci 19140, Methylisothiazolinone, Ci 42090ÜRÜNÜ NASIL KULLANACAĞIM?Saçlarınızı ıslattıktan sonra uygulayınız, köpürtünüz ve sonrasında durulayınız. Gerekli ise tekrar ediniz. Sık kullanıma uygundur. Daha sağlıklı..

RESTOREX KURU YIPRANMIŞ SAÇLAR İÇİN ŞAMPUAN 500 ML

rating

0,00₺

Vergiler Hariç: 0,00₺

İÇİNDEKİLERAqua/Water, Sodium Laureth Sulfate, Sodium Chloride, Cocamidopropyl Betaine, Hedera Helix Leaf Extract, Benzyl Alcohol, Glycerin, Parfum/Fragrance, Carbomer, Amodimethicone, Guar Hydroxypropyltrimonium Chloride, Zinc Pyrithione, Glycol Distearate, Mel, Tetrasodium Edta, Trideceth-12, Cocamide Mea, Cetrimonium Chloride, Linalool, Sodium Cocoamphopropionate, Laurdimonium Hydroxypropyl Hydrolyzed Wheat Protein, Hydroxyethyl Cetyldimonium Phosphate, Polyquaternium-16, Methylchloroisothiazolinone, Niacinamide, Ci 19140, Methylisothiazolinone, Ci 42090ÜRÜNÜ NASIL KULLANACAĞIM?Saçlarınızı ..

Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)